Warning: Declaration of SlideshowErrorHandler::log_error($num, $str, $file, $line, $context = NULL) should be compatible with GalleryPlugin::log_error($error = NULL) in /home/freshmi7/public_html/makijazprofesjonalny.pl/wp-content/plugins/slideshow-gallery/includes/errorhandler.php on line 0
O mnie | Małgorzata Mikołajczyk STUDIO

O mnie

Kilka słów o mnie…

Ukończyłam Francuską Szkołę Makijażu Profesjonalnego i Charakteryzacji Sophie Lecomte. Od 1998 roku profesjonalnie zajmuję się stylizacją i wizażem. Wykonuję wszelkiego rodzaju makijaże: na potrzeby sesji reklamowych, pokazów mody, produkcji filmowych, a także makijaże ślubne i okolicznościowe. Moje makijaże mogą być zarówno klasyczne, dyskretnie eleganckie, jak i wyrafinowane, awangardowe, zgodne z najnowszymi tendencjami obowiązującymi na rynku. Z każdej kobiety staram się wydobyć jej naturalne piękno i najefektowniej je wyeksponować.

Korzystam z francuskich profesjonalnych kosmetyków Sophie Lecomte. Kosmetyki te są antyalergiczne, oparte na naturalnych składnikach. Zapewniają skórze ochronę, nadają jej naturalny blask, a jednocześnie gwarantują trwałość makijażu.

Na co dzień współpracuję z Mami Foto Studio, gdzie – przez różnorodne stylizacje i makijaże – pomagam kobietom poczuć się pięknie i wyjątkowo.