Makijaże

Makijaż Ślubny

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Makijaż panny młodej powinien być delikatny i świeży, a jednocześnie niezwykle trwały. Jego kolorystyka powinna nawiązywać do koloru sukni lub dodatków, na przykład kwiatów.

Obowiązkowo należy wykonać makijaż próbny. Najlepszą do tego okazją będzie dzień wieczoru panieńskiego. Kilka godzin przed wyjściem malujemy się w kilku wariantach. Dobieramy kolorystykę makijażu i jej nasycenie, ustalamy szczegóły. Następnie te różnorodne makijaże przemalowujemy w wersję wieczorową. W takim makijażu udajemy się na spotkanie z przyjaciółkami. Kilkugodzinna zabawa jest najlepszym testem dla kosmetyków, których użyjemy w dniu ślubu.

Makijaż Dzienny

Makijaż dzienny powinien być subtelny, dyskretny, stonowany, a przede wszystkim naturalny, odpowiedni do wykonywanego zawodu. Jego zadaniem jest maskowanie mankamentów i niedoskonałości urody, przy jednoczesnym uwypuklaniu tego, co w nas najpiękniejsze.

Makijaż Wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest mocniejszy od makijażu dziennego. Do jego wykonania możemy użyć bardziej intensywnych barw. Oko może zostać bardziej podkreślone, na przykład w stylu smooky eyes, a usta pozostaną naturalne, z odrobiną błyszczyku. Możemy też postąpić odwrotnie – intensywnie zaakcentować usta, mocno wytuszować rzęsy, a oko tylko lekko rozświetlić.

Makijaż Artystyczny

Makijaż artystyczny pozwala zrealizować najrozmaitsze projekty. Na potrzeby filmu, reklamy, zabawy lub na indywidualne zamówienie wykonujemy makijaż twarzy lub ciała. Przy użyciu mocnych pigmentów, brokatów, sztucznych rzęs, piór, cyrkonii, różnorodnych tkanin oraz peruk – możemy przeistoczyć się w kogoś zupełnie innego i niecodziennym wizerunkiem podkreślić własną osobowość.